Svadobný kameraman

Natáčame svadby, stužkové ale aj iné spoločenské a kultúrne akcie. Video natáčame zvyčajne jedným hlavným kameramanom s asistentom, prípadne viacerými kamerami podľa požiadaviek a po vzájomnej dohode. Točíme dokumentárno-reportážnym spôsobom s originálnym zvukom, prípadne podľa dopredu dohodnutého rámcového scenára a v súlade s našimi skúsenosťami a technickými či priestorovými možnosťami.
Aj Vaše svadobné video natočíme profi kamerami značky SONY až do kvality 4K a ako doplňujúce kamery používame zrkadlovky DSLR zn. Nikon s vysokým rozlíšením, či bezzrkadlovky zn. SONY. Strih videa - zvyčajne používame čistý strih a/alebo jednoduché prelínačky.
Michael & Dj Ryan - svadba 2013, Nimnica:
DJ Benny - svadba 2011, hotel SLOVENSKÝ RAJ:
Profesionálny svadobný kameraman a fotograf - Foto a video služby - Fotíme a natáčame na video svadby, stužkové a iné podľa vašich požiadaviek (zvyčajne dvomi osobami).


Ukážka jednoduchého strihu videa - zmenšené, formát 16:9Fotograf FOTOPRO.sk


Radi Vám pripravíme aj úvodné a záverečné titulky podľa Vášej špeciálnej požiadavky a vzájomnej dohody. Môže to potom vyzerať aj takto ako svadba v TN, 2011 (DV kvalita - zmenšené)

Fotograf FOTOPRO.sk

Výstup - video dodávame upravené a zostrihané zvyčajne na 2x DVD (cca 2 hod.), v širokouhlom formáte 16:9 DV kvalite (na požiadanie aj v HD kvalite na Blu-ray). Taktiež je možné dohodnúť krátky moderný cca 40 min. film z Vašej svadby (zostrih najdôležitejších a najzaujímavejších momentov).

Video je rozdelené na viac tematických častí – akcií (kapitoly), doplnené o interaktívne menu, s možnosťou doplnenia videa o fotografie z detstva či iných spoločných chvíľ, spoločnej dovolenky alebo o zostrih najdôležitejších momentov - všetko na základe Vašich požiadaviek a vzájomnej dohody. Samozrejme to všetko s plno-
farebným obalom DVD a plnofarebnou potlačou DVD (priama potlač DVD) resp. laserová monopotlač - vypálenie obrázku a textu laserovou technológiou LightScribe na zlaté DVD.

Ďalšie svadobné ukážky je možné na požiadanie predviesť na osobnom stretnutí. Ďakujem za porozumenie.


Neváhajte a rezervujte si u nás už teraz svoj termín svadby.
Využite naše zľavy a vyberte si tu svoju.
---------------------------------------------------------------------
Kontaktujte nás na: fotopro@fotopro.sk
Váš profesionálny kameraman - Peter Procházka.
FOTOPRO - Foto video služby

V roku 2009 a 2010 sme zrealizovali - nafotili a natočili na video svadby a pôsobili sme na rôznych akciách v týchto mestách: Banská Bystrica (Hotel LUX), Nové Mesto nad Váhom, Bratislava, Poprad, Kežmarok, Spišská Belá, Stará Ľubovňa, Spišská Stará Ves, Ždiar, Lipany, Bytča, Košice, Klobušice, Košecké Podhradie, Považská Bystrica, Trenčín, Spišská Nová Ves, Gelnica, Spišská Sobota, Žilina, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Moravské Lieskové, Olcnava, Nemšová, Nová Lesná, Oravská Lesná, Trenčianská Teplá, Starý Smokovec, Predmier, Zvolen, Štiavnik, Levoča, Prešov, Sabinov, Budimír, Vranov nad Topľou, Hruštín, Ilava, Púchov, Ružomberok, Dubnica, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Štrba...

Pôsobím na celom slovensku ako kameraman a fotograf od Bratislavy, cez Žilinu, Poprad až po Košice a Humenné, vrátane miest ako sú Trnava, Nitra, Mojmírovce, Sereď, Hlohovec, Leopoldov, Piešťany, Senec, Senica, Stará Turá, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Nemšová, Dubnica, Ilava, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Martin, Ružomberok, Dolný Kubín, Trstená, Námestovo, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, celý Liptov, ale aj Orava, Považie, Tatranská oblasť ako Štrba, Vysoké Tatry, Poprad, či Spiš - Spišská Nová Ves, Kežmarok, Levoča, Starý Smokovec, Vysoké Tatry, Stará Ľubovňa, Prešov, Košice, Humenné, Michalovce, Trebišov, Vranov nad Topľou, Revúca, Rožňava, ...