VybavenieNa natáčanie používame digitálne kamery značky SONY resp. zrkadlovky DSLR FF - Full Frame značky Nikon a Panasonic GH5 pre vyššiu kvalitu 4K (štandardne dodávame v kvalite Full HD).

Pri natáčaní videa využívame aj rôzne špeciálne zariadenia na stabilizáciu obrazu a na dosiahnutie čo najlepších výsledkov ako je napr. stabilizátor, statívy, pojazd, steadicam, špeciálny širokouhlý ale aj klasický objektív, doplňujúce svetlá, smerový mikrofón na zachytenie čo najkvalitnejšieho zvuku ale aj externý priestorový mikrofón a pod. (podľa požiadaviek, podmienok, možností a priestoru). K dispozícii máme DJI RONIN, na letecké zábery používame DRON a kvalitu až 4K.

Na požiadanie možnosť vytvorenia špeciálneho krátkeho videa/zostrihu aj v rôznych formátoch použiteľných napr. do mobilného telefónu, mp4, tabletu, iPodu, iPhonu a podobne – minutáž/dĺžka zostrihu dohodou. Svadobné video točíme buď jednou alebo viacerými kamerami/kameramanmi podľa požiadaviek a vzájomnej dohody. Strih videa je robený v profi strižni. Zvyčajne používame čistý strih a jednoduché prelínačky. Video dodávame upravené, zostrihané a napálené na DVD (s farebnou potlačou) resp. na OSB kľúč v krásnej drevenej krabičke v dĺžke výstupného videa podľa požiadaviek a vzájomnej dohody. Vo výslednom videu môžu byť tiež zaradené aj vaše fotografie alebo videozáznam z vášho archívu a vložené do výsledného svadobného videa. Viac mailom alebo osobne.

Kamera Sony HDR FX7